.
Eladó Ház 8692 Gyugy
HZ078114
Eladó
Családi ház
Prémium
35 000 000 Ft
8692 Gyugy
4 szoba
108 m²
809 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
18 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Eladó egy felújított családi ház 12 km-re a Balatontól, a Balatonboglári borvidék csendes településén, Gyugyon.

A téglaház 2004-ben épült, és 2023-ban felújították. Új cseréptetőt kapott, hőszigeteléssel, új csatornával, új víz, szennyvíz, és elektromos hálózatot éjszakai árammal. A ház külső hőszigetelése 5-8 cm-es, a nyílászárókat hőszigetelt műanyagra cserélték.

A földszinten található a nagy, amerikai konyhás nappali, innen érhető el a fedett terasz is, továbbá van még egy szoba, fürdő wc-vel, előszoba, lépcső.

A felső szinten két szoba, illetve egy tetszőleges célra kialakítható kisebb hely található.

A közművek közül a víz és villany a házban van, a szennyvíz biológiai feldolgozású, a gáz az utcában.  

A fűtést alapvetően egy vegyestüzelésű kazán és a hozzá kapcsolódó radiátorok biztosítják, illetve a két hűtő-fűtő klíma.

Az ingatlan tehermentes, és hitelezhető.

Hívjon, egyeztett időpontban, bármikor megmutatom!

Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
2004
Belső szintek száma:
2
Épület külső állapota:
3 - Lakható
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Napfényes
Nézet:
Kert/belső kert
Fűtés:
Vegyes tüzelésű kazán,Klíma
Szerkezet:
Tégla
Energetikai besorolás:
A
Víz:
Ingatlanban
Gáz:
Utcában
Villany:
Ingatlanban
Csatorna:
Nincs
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

8692 Gyugy Vidéki birtok szívvel-lélekkel

HZ090340 | 3 szoba | 74 m²
84 500 000 Ft
Lázár Lénárd Fonyód
Platina fokozatú franchise partner
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot