Kőszegszerdahely község Vas vármegyében, az osztrák határtól közúton 5 kilométerre, a Szerdahelyi-patak mentén fekszik, Kőszegtől 7 kilométerre délnyugatra, Szombathelytől 15 kilométerre északnyugatra. Az 500 lelkes település és környéke természeti kincsekben gazdag. Magyarország első natúrparkja, az Írottkő-Natúrpark egyik alapítója volt 1997-ben.
Ebben a meseszép környezetben, egy kiváló elhelyezkedésű, csodaszép panorámás kilátást kínáló területre épült családi ház eladó. A lankás telek 1090 m2, utcafronti szélessége 22,5 m, hossza kb. 52 m. Az ingatlan a szomszéd házzal összeérő, ikres beépítésű, külön helyrajzi számon nyilvántartott önálló családi ház. A lakóház nagy teraszos, a földszinten szélfogó, előtér, amerikai konyhás nappali, 3 szoba, gardrób, fürdő, közlekedő, wc, garázs, terasz helyiségekből és egy külső nyitású tárolóból áll, az ingatlan részben alápincézett.
Az ingatlan 1999-ben épült, mivel évek óta lakatlanul áll, teljesen leromlott állapotban van, teljeskörű műszaki felújítást igényel...ezért is kínáljuk telek áron.
További információkért keressen bizalommal !