De jó lenne agy tóparti házban lakni!
Sokunk kimondta már ezt a mondatot, de a legtöbben egy elérhetetlen dolognak tartjuk.
Pedig nem az!!!
Sopron és Szombathely között egy barátságos kis településen Völcsej határában vált eladóvá egy építés alatt lévő 140 nm-es, átgondolt elrendezésű, 3 sz+ amerikai konyhás nappalis tágas terasszal és 1019 nm-es telekkel rendelkező családi ház.
Az épület a település melletti tó partján, annak zsákutcájának végén helyezkedik el. Mellette egy fás bokros terület és maga a természet található. Nagyon hangulatos helyszín és garantált a csend és a nyugalom. Ugyanakkor Sopron, Kőszeg, Szombathely és Bük valamint Csepreg települések kis autózással könnyen elérhetők. Ausztriába a pár kilométerre lévő Zsiránál juthatunk át leggyorsabban, de a soproni és kőszegi határátkelő is elérhető távolságban van.
A tó és az utca rendezett és fiatalos.
A építéssel a szerkezetkész állapotig jutottak, így a befejezés során már az új tulajdonosnak lesz lehetősége a házat saját ízlésére formálni.
Ne gondolkozz sokat, itt az alkalom, hogy valóra váltsd az álmod!