Megvételre kínálom ezt a hangulatos kőbányai házikót, amely egy társasházi telken épült (gondnoki lakás volt anno), tehát egy kb 60 lakásos társasház udvarán áll. Egy nagy, 20 m2-es terasz tartozik az ingatlanhoz.
Az épület teljes felújításon esett át 2020-ban (villanyvezeték áthúzása, új villanyóra, új gázóra, új vízvezetékek, festés, burkolás, nyílászáró csere. A kazán nem új, de az éves szervízelése megtörtént.
A tetőhöz nem nyúltak, azonban nincs vele próbléma. Beépíthető, mellyel újabb20-35 m2 lakótér nyerhető.
Közös költség: 16.000 Ft/hó
A lakóközösség nagyon csendes, békés.
Lokáció: Kőbánya - Alsó vasútállomás (Mázsa tér, Liget tér) pár perc séta, ahol elérhető a vasút, 3, 28, 28A, 62 villamos, 9, 162, 262, 117, 151, 217E busz, illetve éjszakai járatok.
Óvoda, iskola, üzletek a közelben sétatávolságra megtalálhatók.