Polgárdi központjában vállalkozásra is alkalmas családi ház sürgősen eladó!
Eladó Polgárdi frekventált részén, a város szívében egy sokoldalúan hasznosítható, 3 szobás + nappalis családi ház, 392 m²-es telken.
Családi okok miatt sürgősen eladó – az ár alkuképes!
A vegyes falazatú (főfal vastagsága 60 cm!), masszív szerkezetű ingatlan ideális választás akár lakhatásra, akár vállalkozás elindítására vagy irodai célra.
A háznak két külön bejárata van, így az udvarról több irányból is könnyen megközelíthetőek a helyiségek:
• Az első bejárat a konyha-étkezőbe nyílik, innen pedig egy szobába jutunk, mely kiválóan alkalmas dolgozószobának vagy irodának.
• A második bejáraton keresztül egy tágas közlekedőbe lépünk, innen balra a már említett szoba, jobbra a fürdőszoba-WC, szemben pedig egy impozáns méretű nappali, amely két oldalán még két külön nyíló szobát kínál.
• A helyiségek egy részénél az új tulajdonosra vár a burkolások, belső munkálatok elkészítése.
A házhoz tartozik egy 15 m²-es tároló külön bejárattal, amelyből akár üzlethelyiség is kialakítható!
Az udvaron egy 16 m²-es, szigetelt faház is található, amely számos vállalkozási célra alkalmas, és minden szükséges engedéllyel rendelkezik – ezek az ingatlan árában benne foglaltatnak!
További jellemzők:
• 3 x 16 A áram
• Réz villanyvezetékek
• Praktikus, vállalkozásbarát elrendezés
Kiváló elhelyezkedés! Polgárdi központjában található, minden fontos intézmény, bolt, hivatal gyalogosan pár perc alatt elérhető.
A Balaton és Székesfehérvár csupán 15 perc autóval, az M7-es autópálya pedig mindössze 2 km-re van!
Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik egyaránt értékelik a jó lokációt és a sokoldalú hasznosíthatóságot – legyen szó családi otthonról vagy vállalkozás indításáról!
Ne hagyja ki – hívjon mielőbb, és tekintse meg személyesen is!