.
Eladó Lakás 6500 Baja , Abszolút belváros, Sugó parttól 200 méterre
LK058998
Eladó
Társasház
Hamarosan jön
Új
61 900 000 Ft
6500 Baja , Abszolút belváros, Sugó parttól 200 méterre
3 szoba
74 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
9 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Baja szűk belvárosában eladó egy teljesen felújított, erkélyes, 74 m²-es 3 szobás téglalakás saját tárolóval a 3. emeleten.

A ház a 2000-es években épült Poroton téglából, homlokzata nemes vakolattal ellátott. Mindössze 9 lakás található benne. A lépcsőház tágas, tiszta. A lakóközösség összetartó, csendes.

A lakás főbb jellemzői:
- 74 m² lakótér
- Kelet-nyugati tájolás, egész nap világos helyiségek
- 4 m²-es erkély csendes utcai kilátással
- Tágas nappali + 2 külön nyíló hálószoba
- Külön fürdőszoba és WC
- Előszoba, közlekedő és praktikus tárolóhelyiség
- Saját, zárható tároló a társasházban
- Azonnal költözhető állapot

A kiváló elrendezésnek köszönhetően a lakás családok, párok, valamint befektetők számára is ideális választás. A külön nyíló szobák biztosítják a lakók kényelmét és privát szféráját, míg a tágas nappali a családi és baráti együttlétek tökéletes helyszíne lehet.

Teljes körű felújítás kompromisszumok nélkül:
Az ingatlan 2020-ban teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át minőségi anyagok felhasználásával.

A korszerűsítés során:
- modern, háromrétegű műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnyökkel
- korszerű műanyag bejárati ajtó került beépítésre
- megújult a gépészet
- igényes burkolatok kerültek kialakításra
- korszerű gázüzemű cirkó kazán került beépítésre
- a villamos hálózat 1x32A teljesítményre bővült
- takarékos és nagy fényerejű LED lámpákat szereltek fel
- a felújítás utáni években új akril kád került a fürdőszobába

A szobák minőségi laminált padlóburkolatot kaptak, míg a többi helyiség időtálló greslap burkolattal készült.

A fűtésről és a használati melegvíz-ellátásról Westen gazdaságos gázüzemű cirkó kazán gondoskodik, amely a korszerű nyílászárókkal együtt rendkívül kedvező fenntartási költségeket eredményez.

A közös költség mindössze 5.460 Ft/hó.

A vételár részét képezi:
- beépített konyhabútor BEKO gépekkel
- előszobai faliszekrény
- beépített gardróbszekrény
- fürdőszobabútor

A további bútorok igény esetén külön megállapodás alapján megvásárolhatók.

A lakók rendelkezésére áll egy hangulatos közös udvar, amely kellemes kikapcsolódási lehetőséget nyújt a mindennapokban.

Parkolás közterületen lehetséges, emellett a társasház mellett két közös használatú beálló is rendelkezésre áll.

Minden közmű egyedi mérőóra alapján fizetendő, így a havi költségek teljes mértékben kontrollálhatók.

Kiváló belvárosi elhelyezkedés
Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedően kedvező. Néhány perc sétával elérhető:
- üzletek és bevásárlási lehetőségek
- kávézók és éttermek
- iskolák, óvodák
- szolgáltatások és egészségügyi intézmények
- piac
- Sugovica-part
- tömegközlekedési kapcsolatok

A lakás tökéletes egyensúlyt kínál a belvárosi élet kényelme és a nyugodt, csendes otthoni környezet között.

A per- és tehermentes ingatlan rövid időn belül birtokba vehető, így akár saját otthonnak, akár kiadás céljára keres értékálló befektetést, hosszú távon is kiváló döntés lehet.

Ideális választás mindazok számára, akik a belváros közelségét szeretnék élvezni, ugyanakkor fontos számukra a nyugodt, csendes lakókörnyezet, az alacsony fenntartási költség és a költözhető állapot.

Ha egy olyan belvárosi otthont keres, ahol már minden készen áll a beköltözéshez, és csak a személyes tárgyait kell magával hoznia, akkor ezt az ingatlant mindenképpen érdemes megtekintenie.

Érdeklődés esetén keressen bizalommal, nézzük meg együtt!
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
2005
Emelet:
3
Emeletek száma:
4
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Napfényes
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Van
Nézet:
Utca
Tájolás:
K
Fűtés:
Gáz kazán
Energetikai besorolás:
DD
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Tresz Péter
Örökös tag értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot