Eladó családi ház Mogyoród
Eladásra kínálok egy panorámás kilátással, nagy telekkel rendelkező családi házat Mogyoród Kukukk-hegy részén. Az ingatlan zártkerti besorolású, építésjogilag rendezetlen épület. Az évek folyamán jelenlegi Tulajdonosai kis részben felújították; a félszuterén és földszinten nyílászárók cseréje törént, a szobákban parkettát helyeztek fel. Az ingatlan tégla falazat (30 cm-es tégla), beton gerendás födém, kefnik vannak, 3 fázisú villany bevezetésre került, zárt emésztő található a telken - csatorna, gáz nincsen. Az otthon melegéről vegyestüzelésű kazán és hűtő-fűtő klíma gondoskodik, még a nagy nyári meleg ellen a klíma biztosítja a kellemes hőérzetet.
Az Élettéről: a félszuterén szinten található egy konyha+étkező(hall), kamra, fürdőszoba, és kazánház. A félemeletre érve: hall, 2 szoba és egy fürdőszoba, még az emeleten 2 szoba, közlekedő és egy fürdőszoba lett kialakítva.
A házhoz tartozik egy rendezett telek (977m2), ahol fúrt kút található (53m mély) ivóvíz minőségű, mely biztosítja a vízellátást.
A telken egy rendezett műhely is megépítésre került. A kert méretéből adódóan számos lehetőséget rejt magában.
Az ingatlan páratlan panorámás környezetben helyezkedik el, akik szeretik a természetközelséget és a csendet, azoknak ideális választás lehet ez az Otthon! A szomszédság kedves és csendes, mely elengedhetetlen egy nyugodt Életvitelhez.
M3-as autópálya 5 perc távolságra van, buszmegálló 150 méterre.
Közvilágítás, postaszolgálat, szemétszállítás biztosított az utca aszfaltozott.
Ideális választás lehet összeköltözőknek, családosoknak egyaránt.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal!