Szeretne egy újépítésű otthont Gerjenben?
Egy remek lehetőséget kínálok Önnek!
Gerjenben, 1330 négyzetméteres telken egy 117 négyzetméteres, vasszerkezetes építési módban építhető ház eladó!
A telek egy újépítésű részén helyezkedik el Gerjennek így a szomszédos házak is mind modernek lesznek.
Miért ez? Miért építsen?
Igazodik a terveihez
Olyan lesz, amilyet megálmodott (az elrendezés, a burkolat, a fűtésrendszer stb.), míg egy használt ingatlan esetén többnyire más ízlését kell elfogadni, ritka amikor „telitalálat” ingatlant találnak. És az új ház olcsóbb, mint a használt! A használt ingatlan árak, még mindig magasan vannak, ugyanakkor az állam sok támogatással és illetékmentességgel ösztönzi az új lakások, házak építését. Miért vásárolna drágán használtat, ha olcsóbban a saját elképzeléseit, ízlésvilágát tükröző ingatlanba is költözhet? Alacsonyabb m2 áron veheti meg az újonnan épített házakat, mint a használt ingatlanokat!
A modern acélszerkezetből készült épületek gyártásához, felépítéséhez és működtetéséhez sokkal kevesebb nyersanyagra és energiára van szükség, mint egy hagyományos épületnél.=> KEDVEZŐ ÁRAK!
Mik az előnyei a moduláris acélszerkeznek?
Az acélszerkezetes házak a legelterjedtebb háztípusok a világon: Észak-Amerikában, Skandináviában, a Távol-Keleten a családi házak döntő többsége ezzel a technológiával készül. Számtalan előnyei vannak és látható szinten hazánkban is kezd egyre népszerűbb lenni. De vajon miért döntenek egyre többen az acélszerkezetű épületek mellett és mik az előnyei?
Környezettudatosság A hagyományos gázfűtés helyett elektromos fűtéssel kerül kivitelezésre és ezt napelemmel kombináljuk, a ház kifűtése 100 %-ban megoldható megújuló napenergiával.
Gyorsaság
6 hét - 8 hónap Nem kell bizonyos technológiai sorrendekre várni (például arra, hogy kiszáradjon a fal). Az építés gyorsabb ütemben haladhat, mint a hagyományos tégla építési technikával, ahol meg kell várni a száradási, kiszáradási időket. A könnyűszerkezetes házak felépítésének gyorsasága abban is rejlik, hogy a munkafolyamatok számottevő része szerelő jellegű, ami nagyon komoly szakértelemmel jár.
Nagyobb nettó alapterület
A könnyűszerkezetes házak külső és belső fala is vékonyabb a téglából készültekkel szemben, így 8-10 %-kal nagyobb hasznos lakás-alapterület érhető el. Azaz, ha a téglaháza bruttó 200 m2, az lehet, hogy nettó 160m2, míg az acélszerkezetes háza bruttó 200 m2 esetén nettó 175 m2.
Egészségtudatosság Az acélszerkezetében nincs semmilyen egészségkárosító, allergén anyag. A gipsz melyet falburkolásra használnak természetes anyag. A falakban lévő modern kőzetgyapot réteg pedig sokkal tartósabb ma már, mint a régen használt üveggyapot, és nem juthat be a lakótérbe.
Az acél ellenálló a rovarokkal, rágcsálókkal, penészesedéssel és gombásodással szemben. A falak nem penészednek, nem vizesednek, mivel száraz technológiával épülnek, aminek az előnye, hogy nem fordulhat elő a szerkezet lezárása (szigetelő és vakoló rétegek felvitele) után, hogy víz rekedjen meg az alapanyagokban. Téglaépületek túl gyors kivitelezése esetén gyakoriak az ilyen problémák, mely később penészesedéshez vezethet.
Energiatakarékosság
Kiváló hő- és hangszigeteléssel rendelkeznek így a felfűtési időtartam is igen rövid. Az építési technológiának köszönhetően a fűtési költség mintegy 30-50%-kal is alacsonyabb lehet a hagyományos házakhoz képest. Jobban hőszigetel, ezáltal kisebb a hővesztesége is.
Időtálló 100-150 év
Költséghatékony
Az árkülönbség abban nyilvánul meg, hogy míg a hagyományos anyagok olcsóbbak, de hosszabb ideig tart őket beépíteni, úgy az acélszerkezetes ház anyaga kicsit drágább, viszont feleannyi ideig tart, míg ház lesz belőle. Tehát fele annyi munkaidő, kevesebb munkadíj.
Értékálló
Mivel hazánkban is egyre népszerűbb, illetve a környezettudatos és energiahatékonyságából fakadó alacsony fenntartásának köszönhetően, ha a jövőben eladni tervezné minimális az eltérés a hagyományos téglaépületekhez.
Könnyebben átépíthető, bővíthető
Könnyebb az átépítés, a bővítés, mivel nincsenek költséges bontási munkák és a belső falak is gyorsan áthelyezhetők.
Földrengésállóbb és vihar-álló
A könnyűszerkezetes ház földrengésállósága a rugalmas vázszerkezet és a csuklós kapcsolatokkal kialakított oszlop-gerenda rendszernek köszönhető. Nem véletlen, hogy Japánban és Új-Zélandon olyan népszerűek.
Modern Bármilyen ház tervet meg tudunk valósítani acélszerkezetből.
Nincsenek hőhidak A technológiának köszönhetően hőhidak sem alakulnak ki, a homogén anyagfelhasználásnak, és hő-híd megszakítására használt szigetelésnek köszönhetően.
Ezt a tulajdonságot nem lehet hagyományosan kialakítani. Éppen ezért is lehet akár utólagosan hőszigetelni a tetőt.
Amennyiben bármilyen kérdése maradt keressen bizalommal!