.
Eladó Lakás 2000 Szentendre
H522540
Eladó
Lakás
Prémium
85 500 000 Ft
2000 Szentendre
3 szoba
60 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
13 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
TELJESEN FELÚJÍTOTT, BÚTOROZOTT TÉGLALAKÁS SZENTENDRÉN! 60 nm, nappali + 2 szoba a Pannónia telepen! ✨
Ha egy olyan otthont keresel Szentendrén, amire már tényleg egyetlen forintot sem kell költened, és még a költözés is stresszmentes, akkor jó helyen jársz! A közkedvelt Pannónia telepen, egy biztonságos és rendezett társasház magasföldszintjén eladó egy 60 m²-es, nappali + 2 hálószobás, ízlésesen felújított lakás!
Bár az ingatlan a Dózsa György útra van számozva, a valóságban a főúttól jóval beljebb, egy rendkívül csendes, fákkal övezett, parkos területen található! ????

Mitől olyan fantasztikus választás ez a lakás?
A LEGNAGYOBB EXTRA – Teljes berendezés az árban! A lakás vételára tartalmazza a teljes bútorzatot, a gépesített konyhabútort és a szekrényeket is! Ide tényleg csak a bőröndödet kell hoznod!

Praktikus terek: Tágas nappali és 2 hálószoba vár. (Fontos tipp: a második, 4,8 m²-es hálószoba méretéből adódóan zseniális, csendes otthoni irodának vagy egy hatalmas gardróbszobának is!)

Prémium felújítás (3 éve): A lakás teljes körű ráncfelvarráson esett át! Belülről le lett szigetelve, az összes nyílászárót (ablakokat, bejárati- és beltéri ajtókat) kicserélték. Az ablakok redőnnyel és szúnyoghálóval is fel lettek szerelve! A teljes villanyhálózat (újravezetékelve) és a vízcsövek is teljesen újak, ahogy a gyönyörű burkolatok is.

Korszerű fűtés: A régi konvektorok helyett egy modern MIKA gázkazán gondoskodik a melegről, radiátoros hőleadással. (Egyetlen kompromisszum: az idei hihetetlenül forró nyár megmutatta, hogy egy klíma beszerelése időszerű lehet, ez már az új tulajdonos feladata lesz). ❄️

Modern fürdő: Tágas, felújított fürdőszoba és egy külön nyíló WC (természetesen saját vízórával).

Pénztárcabarát, alacsony fenntartás!
A szigetelésnek és a korszerűsítéseknek köszönhetően a havi TELJES rezsi még a leghidegebb téli hónapokban is mindössze 30-40.000 Ft környékén mozog! A közös költség csupán 14.000 Ft (ami már a szemétdíjat is tartalmazza).

Zöld környezet és szuper közlekedés:
A lakás egy gyönyörűen parkosított, csendes szomszédságban található, de a közlekedés verhetetlen: a H5-ös HÉV mindössze 550 méterre, a távolsági buszok (869, 872, 880, 882, 883, 884, 889, 890, 893) pedig 500 méterre találhatók! Autóval a belváros nagyjából 20 perc alatt elérhető, a ház mellett pedig a parkolás teljesen ingyenes!

Hitelre is alkalmas, azonnal költözhető:
A lakás jogilag teljesen rendezett, 1/1-es tulajdonú és tehermentes, így az Otthon Start Program hitelre és CSOK PLUSZ-ra is maradéktalanul alkalmas! (Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van). ????

Látod benne az új, ízléses otthonodat? Gyere el, nézd meg, és még a végén bele is szeretsz!
Bemutató videóért látogass el a honlapunkra, vagy dobj egy privát üzenetet és szívesen elküldöm! Hívj bátran a lenti számon a hét bármely napján!

Ár: 85.500.000 Ft - Telefon: +36 70 716 9399
#eladolakas #szentendre #pannoniatelep #felujitottlakas #teglalakas #butorozott #csokplusz #otthonstart #zoldovezet #ingatlanpestmegye #eladoingatlan #ingatlanpiac #otthonkereso #tehermentes #alomotthon #szaitz #tiborszaitz
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
1980
Emelet:
Földszint
Emeletek száma:
0
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
3 - Lakható
Épület belső állapota:
3 - Lakható
Fényviszonyok:
Nincs megadva
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Nincs
Nézet:
Nincs megadva
Tájolás:
K
Fűtés:
Gáz cirkó
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Ádám Zsolt
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot