Kókán, a nyugalmat árasztó, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 3079 nm-es építési telket az Isaszegi utcában. A telek víz- és villanybekötéssel rendelkezik, a gáz és csatorna az utcában található, így a közművesítés szinte teljes.
A kerítéstartó oszlopok már a helyükön vannak, így az új tulajdonos könnyedén kialakíthatja saját ízlése szerint az elhatárolást. A tágas méret számtalan lehetőséget rejt családi ház, akár gazdasági tevékenység is megvalósítható!
Közlekedés szempontjából is kiváló a fekvése: Kóka a Gödöllői-dombság szélén helyezkedik el, Budapesttől mindössze 40 km-re. A főváros akár fél óra alatt is elérhető autóval, de tömegközlekedéssel is rendszeres buszjáratokkal megközelíthető. A környéken óvoda, iskola, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőségek is megtalálhatók ideális választás családok számára.
Nagy telek, közművek, kiváló elhelyezkedés itt kezdődhet az álomotthon megvalósítása!
Ne maradjon le erről a lehetőségről hívjon bizalommal a részletekért!