Világos, két szobás felújított lakás a Klauzál téren, 70 %-os felújítással, már megtekinthető és hamarosan birtokbavehető.
Rendezett házban eladó a VII. kerület szívében, a közkedvelt Klauzál téren egy első emeleti, udvari nézetű, két szobás lakás, amely jelenleg teljeskörű felújításon esik át - a vezetékek és nyílászárók cseréje megtörtént, hűtő-fűtő klímát és elektromos fűtőpaneleket szereltek be.
A munkálatok várhatóan július elején fejeződnek be, a lakás július 15-től birtokba vehető.
A fotók a kivitelező előző munkáiból válogatott REFERENCIA FOTÓK, de a felújítás alatt is rugalmasan tudom mutatni az ingatlant!
A vételára tartalmazza a gépesített konyhabútort, a berendezést megegyezés szerint.
A lakás tulajdoni lapon 36 m², de valós alapterülete 40 m². A felújítás során nagy figyelmet kapott a praktikus térkihasználás, a stílusos megjelenés és a minőségi anyaghasználat. Az ingatlan gépesített konyhabútort és berendezést kap. Ide csak költözni kell!
A társasház szépen karbantartott, rendezett, jó lakóközösséggel, a környék pedig élénk, de mégis lakható: éttermek, kávézók, boltok, piac, és a 4-6-os villamos, valamint több metróvonal is könnyen elérhető.
Ez az ingatlan kiváló választás lehet:
- saját otthonnak, fiataloknak vagy pároknak
- befektetésnek, akár hosszú, akár rövid távú kiadásra (a társasház nem tiltja a rövidtávú kiadást)
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget Budapest egyik legkeresettebb városrészében!