Hűvösvölgy legszebb részén
Különleges lehetőség, panorámás lakás 3 terasszal, 2 szinten
II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Völgy utcában, különleges adottságú, kétszintes, panorámás lakás, amely a 2. és 3. emeleten helyezkedik el és összenyitással közel 200 m²-es, egybefüggő élettérré alakítható, mely fantasztikusan jó elrendezéssel rendelkezik.
Az ingatlan egy 80-as években épült, mindössze 6 lakásos társas házban található, amely egy nyeles telek végében áll, így a környezet rendkívül csendes, a városi zaj teljesen kizárt, csak a madárcsicsergés hallható.
A lakás két külön bejárattal rendelkezik a lépcsőházból, az összenyitás elő van készítve. Mindkét szinten külön konyha, fürdőszoba, WC, nappali és hálószobák találhatók, a felső szinthez pedig tetőterasz is tartozik.
A fűtés cirkó rendszerű, a tágas terek és a több irányú tájolás miatt az ingatlan egész nap napfényes, elosztása kiváló.
A panoráma valóban páratlan és ezt 3 teraszról is csodálhatjuk - egyik irányban a budai Tájvédelmi Körzet zöldje, a másik oldalon az Apáti-szikla lenyűgöző látványa tárul elénk. Az ingatlan felújítandó állapotú, ugyanakkor hatalmas fantázia és értéknövelési potenciál rejlik benne, akár exkluzív nagycsaládi otthon, akár kétgenerációs lakás kialakítására.
Az épület mögött hatalmas kert helyezkedik el és a lakáshoz tartozik 1 db garázs és egy tágas saját tároló is!
Az elhelyezkedés különösen előnyös: a környék kifejezetten keresett a nemzetközi iskolák közelsége miatt. Rövid időn belül elérhető az American International School of Budapest (AISB), a SEK Budapest Nemzetközi Iskola, a Deutsche Schule Budapest (Német Iskola), a Britannica International School, valamint a Lauder Javne Iskola, így ideális választás nemzetközi családok számára is.
A mindennapi bevásárlást több közeli szupermarket (SPAR, ALDI, LIDL, CBA) teszi kényelmessé, míg a Mammut Bevásárlóközpont teljes szolgáltatási kínálata is néhány percen belül elérhető.
A természetkedvelők számára igazi paradicsom a környék: az Apáti-szikla, a Budai Tájvédelmi Körzet, valamint a Hármashatár-hegy, Zsíros-hegy és Hűvösvölgy kirándulóútjai, séta- és futóútvonalai egész évben kiváló kikapcsolódási lehetőséget nyújtanak.
A közlekedés kiváló, a villamosmegálló közvetlenül az utcában található, így a belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.
Ez az ingatlan ritka lehetőség azok számára, akik csendes, zöld környezetben, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező, nagy alapterületű, panorámás otthont keresnek Budapest egyik legjobb kerületében.