Eladásra kínálunk egy kiváló befektetési lehetőséget vagy tökéletes első otthont Debrecenben, az Ibolya utcában, mely a város egyik legkedveltebb részei közé tartozik. A hangulatos, teljes körűen felújított, 35 m2-es lakás 1,5 szobával rendelkezik, így ideális választás egyedülállók vagy fiatal párok számára.
A környék infrastruktúrája kiváló. Bevásárlási lehetőségek, iskolák, bölcsődék és óvodák mindössze néhány perc sétára vannak, számos busz és villamos közlekedik a közelben, így a város bármely pontja könnyedén elérhető.
Az ingatlan belső elrendezése optimalizált, a 1,5 szoba kialakítása lehetővé teszi, hogy a nappali mellett egy kis dolgozó- vagy hálószoba is rendelkezésre álljon. A lakás világos és barátságos atmoszférájú.
Az Ibolya utcai lakás nem csak a környezetével, hanem megfizethetőségével is kiemelkedik. Számoljon velünk, ha egy központi helyen található, mégis nyugodt otthont szeretne, ami a város zajától távol, de annak minden kényelmét és lehetőségét kínálja. Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, és váltsa valóra álmait ebben a kellemes otthonban!