Kaposváron a Kinizsi lakótelepen eladó egy 4 emeletes társasházban, 60 nm-es, 2,5 szoba, 3.emeleti utólagosan körbeszigetelt, nyílászáró cserélt, panellakás.
Az ingatlan belső állapota jó, tájolása szerint K-Ny-i tájolású, a társasház külső homlokzata hőszigetelt, nyílászárói redőnnyel ellátott hőszigetelt műanyag szerkezetűek.
Az ingatlan hatalmas ablakai miatt nagyon világos.
A lakás elosztása kimondottan jó, szobái külön nyílnak, illetve a fürdő és a WC is külön helyiségben található,.
Az előszobába található beépített szekrényeket kicserélték egyedi tervezésű bútorokat építettek be.
Az ingatlan környezetében a parkolás közterületen megoldott, közelében több kisebb-nagyobb vegyesbolt és egyéb szolgáltatók, óvoda, iskola is percek alatt megközelíthető.
Ajánlom első lakást vásárlóknak, fiataloknak, illetve bárkinek, aki értékelni tudja a csendet, a nyugalmat, mégis fontos mérlegelési tényező a belváros közelsége.