.
Eladó Ház 1182 Budapest 18. kerület , Ganzkertvárosban ikerház fél eladó!
HZ094210
Eladó
Ikerház
Áresés
Prémium
79 900 000 Ft
1182 Budapest 18. kerület , Ganzkertvárosban ikerház fél eladó!
3 szoba
92 m²
413 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
46 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Eladó egy 1980-ban épült, jó állapotú ikerház fél, 1.emeleti része, mely 130 négyzetméteres saját udvarrésszel  rendelkezik. A Téglaépítésű ingatlan fényviszonyai kiválóak. Az ingatlan új hang és hőszigetelt nyílászárókkal, redőnyökkel és szúnyoghálóval felszerelt.. A fűtésről és a melegvízről egy új gázkazán gondoskodik, mely gáz cirkó rendszerű, így a meleg otthon biztosított a hideg napokon is. Az ingatlan közmű fogyasztásait külön mérőórák mérik. Az ingatlan bejárata egy 14 négyzetméteres fedett teraszról nyílik, ide külső lépcsőn jutunk fel az udvarról.

Parkolás, tárolás:
Az ingatlanhoz egy fedett és egy nyitott autó beálló is tartozik, ami biztosítja, hogy akár 2 autóval is zavartalanul és biztonságban parkolhasson. Ezen kívül egy zárható 6 négyzetméteres tároló is rendelkezésre áll, amely további tárhelyet biztosít szerszámok, kerékpárok vagy egyéb szabadidős felszerelések számára.

Műszaki:
Az ikerház felújított lapos tetővel rendelkezik ami hozzájárul az ingatlan esztétikai és funkcionális értékének növeléséhez. A biztonság érdekében elektromos kapu, riasztó és kamerarendszer került telepítésre, így nyugodtan élvezheti otthona privát szféráját. A részben felújított 3 fázisú villanyvezeték gondoskodik az energiaszükséglet kiegyensúlyozott kiszolgálásáról.

Finanszírozás:
Az ingatlan teljesen tehermentes, irodánkon keresztül bank semleges ajánlatokkal segítjük a hitelfelvétel során.

Környék:

Az ingatlan a 18.kerület közkedvelt Ganzkertváros kellemes környezetében található, ahol a harmonikus együttélés mellett a természet közelsége is élvezhető. Ez a helyszín ideális választás lehet azok számára, akik egy kiegyensúlyozott otthont keresnek a város zajától távol, de mégis könnyű hozzáféréssel a szükséges mindennapi szolgáltatásokhoz. Kiváló közlekedés, iskola, óvoda, boltok, posta, minden a közelben megtalálható. 

Ha olyan otthont szeretne, ahol a kényelem és a természeti környezet találkozik, ne keressen tovább! Ebben az ingatlanban minden adott az idilli otthon megteremtéséhez. Csatlakozzon Ön is azon boldog tulajdonosok táborába, akik már megtalálták álmai otthonát ezen a varázslatos településen.


Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
1980
Belső szintek száma:
1
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Nézet:
Utca
Fűtés:
Gáz cirkó,Gáz cirkó
Szerkezet:
Tégla
Energetikai besorolás:
D
Víz:
Ingatlanban
Gáz:
Ingatlanban
Villany:
Ingatlanban
Csatorna:
Ingatlanban
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Zsebő Miklós
Arany fokozatú irodavezető
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot