.
Boross Mónika Ágota
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot
Eladó Ház 2113 Erdőkertes , Dob utca 18
HZ055529
Eladó
Nyaraló
Hamarosan jön
Új
42 500 000 Ft
2113 Erdőkertes , Dob utca 18
3 szoba
43 m²
816 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
25 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Erdőkertesen  806 nm-es lakótelken lévő kisház eladó.

Gyönyörű fekvésű, 43 nm-es, dryvit hőszigeteléssel ellátott, téliesített  faházat kínálok, amely egy 806 nm-es lakóövezeti telken helyezkedik el. (30%-os beépíthetőség)  A házban jelenleg nincs bevezetve a víz, de a telken igen, sőt külön locsoló mérőóra is van felszerelve.
Fűtési lehetőség kialakítása az új tulajdonos feladata, klímával fűthető lenne a  házikó, de a gáz bevezetése is lehetséges. A fürdőszobának van egy helyiség ahol kialakítható. A telken külön áló épületben található egy kialakított fürdőszoba ami 4 nm. Valamint egy tároló is rendelkezésre áll ami kb. 9 nm.
Villanyóra van. A ház állandó lakhatásra  átalakítható kisebb beruházással. A telek teljesen körbe van kerítve, gyümölcs fák és örökzöldek is vannak a területen. Az ingatlan 30%-os beépíthetőséggel bír, ami további bővítési, fejlesztési lehetőségeket kínál a jövőbeni tulajdonos számára.
Ajánlom az ingatlant fiataloknak akik az állandó lakhatásukat szeretnék megoldani, esetleg később építkezni szeretnének.
Építési vállalkozóknak is kiváló, mivel akár ikerház is építhető a telekre. Sarok telek révén könnyen megoldható a teljesen különálló bejárási lehetőség is.
Erdőkertes Budapesttől 28 km távolságban van, tömegközlekedéssel Budapest elérhető könnyedén. Vonat minden órában van a Nyugati Pu felé. Buszjárat is rendszeres. Gépkocsival Budapest határa 25 perc alatt elérhető.
Buszmegálló 600 m, Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség a közelben.
Az ingatlan megtekintése előzetes egyeztetés alapján lehetséges.








Erdőkertes Budapesttől 28 km távolságban van, tömegközlekedéssel Budapest elérhető könnyedén. Vonat minden órában van a Nyugati Pu felé. Buszjárat is rendszeres. Gépkocsival Budapest határa 25 perc alatt elérhető.



Buszmegálló 600 m, Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség a közelben.



Az ingatlan megtekintése előzetes egyeztetés alapján lehetséges.
Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
2000
Belső szintek száma:
1
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Nézet:
Kert/belső kert
Fűtés:
Nincs
Szerkezet:
Fa
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Víz:
Telken belül
Gáz:
Utcában
Villany:
Telken belül
Csatorna:
Utcában
Értéknövelő tulajdonságok
Kertkapcsolat
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

2113 Erdőkertes Erdőkertes csendes utcájában

HZ087581 | 3 szoba | 70 m²
49 500 000 Ft

2113 Erdőkertes

HZ063810 | 4 szoba | 95 m²
78 500 000 Ft
Eladó Ház 2113 Erdőkertes Aszfaltos út mentén

2113 Erdőkertes Aszfaltos út mentén

HZ083049 | 2 szoba | 80 m²
185 000 000 Ft