Tura városában helyezkedik el az az eladó ingatlan!!!
Tura szép természeti környezettel, jó közösségi élettel büszkélkedhet, így ideális választás azoknak, akik a városi nyüzsgést hátrahagyva, mégis minden kényelmet elérhető közelségben szeretnének élni.
Az itt lakók számára a környék kínálta számos kirándulási és szabadidős tevékenység garantálja, hogy minden korosztály számára kikapcsolódást nyújtson, miközben a történelmi és kulturális események változatos palettája révén a helyi közösség életébe is könnyen bekapcsolódhatnak.
A szükséges felújítások mellett az otthon rengeteg lehetőséget rejt magában azok számára, akik saját ízlésüknek megfelelően szeretnék átalakítani és felújítani az ingatlant.
Így a vevő álmai otthonát hozhatja létre, miközben egy igazán személyre szabott teret alakíthat ki.
A házban található tágas nappalik és hálószobák lehetővé teszik, hogy mindenki megtalálja a maga kis szigetét.
A melléképület kiváló helyszín a családi és baráti összejövetelek, rendezvények számára, így a közös pillanatokat különleges helyszínen ünnepelhetik meg.
Két garázs is fellelhető,amiben 3 gépkocsi elfér.
Antal Imre kiváló magyar televíziós személyünk ,humoristánk,érdemes művészünk ,színészünk sok -sok időt töltött itt barátjánál!
Eladó egy 69 900 000 forint értékű, felújítandó téglaépítésű családi ház Tura városában,
amely 1980-ban épült.
Az ingatlan jellemzően akár két generáció együttélésére is alkalmas helyet biztosít, 6 szobával és két fürdőszobával rendelkezik.
Ha felkeltette érdeklődését ,keressen bizalommal!