Több lehetőségre, pénzre, mégis biztonságra vágyik?

11 érv, amiért megéri jelentkezni:

  • Országos hálózat biztos háttere;
  • Kiszámítható körülmények, rugalmas rendszer;
  • Bevezetett és elismert márkanév;
  • Önálló munkavégzés lehetősége;
  • Kötetlen munkaidő;
  • A piac bővítésében rejlő potenciál;
  • Folyamatos képzések
  • Hatékony oktatási rendszer;
  • Határtalan kereseti lehetőség;
  • 7 lépcsős karrierrendszer, gyors előrelépési lehetőség
  • Szakma és háttér egy életre

Ne habozzon, jelentkezzen még ma!

Bízzon saját képességeiben, próbálja ki magát, csatlakozzon a Duna House dinamikusan bővülő csapatához, és valósítsa meg álmait! Országszerte, kényelmes körülmények között dolgozhat.

A kiválasztás folyamata

A Duna House leendő munkatársai háromlépcsős kiválasztási rendszerben bizonyíthatják alkalmasságukat, melynek részei a személyes interjúk, valamint egy úgynevezett értékelő központ, mely a feladat ellátásához szükséges képességeket vizsgálja.

Ajánlatunk:

  • Professzionális, biztos háttér;
  • Európai színvonalú munkakörnyezet;
  • Változatos munkavégzés;
  • Összetartó, jó csapat;
  • Összegszerűen nem maximalizált, teljesítményarányos, kiemelkedő jövedelem lehetősége.

Elvárások:

  • Határozott személyiség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Sikerorientált gondolkodás;
  • Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom;
  • Ügyfélorientált gondolkodás.
  • Céltudatosság

Feladat:

  • Használt és új építésű ingatlanok közvetítése;
  • Adott terület megismerése, megbízások felvétele;
  • Ingatlanok bemutatása, értékesítése;
  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel.

Várjuk fényképes önéletrajzát a [email protected] e-mail címre!

Kérdése van? Forduljon hozzánk bizalommal vagy keresse az önhöz legközelebbi irodánkat!

Kérje visszahívásunkat vagy keressen minket az alábbi elérhetőségeken:

06 1 555 2222

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést? Ossza meg ismerőseivel!

Küldje el a bejegyzést e-mailben

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést?
Ossza meg ismerőseivel!

Ügyfeleink mondták

A volt férjemmel közös lakásunk eladása kapcsán ismerkedtem meg Henriettel (Pusztai Henriett, Nagy Lajos király útja). A kapcsolatunk első perctől kezdve közvetlen volt, rögtön megtaláltuk a közös nevezőt, hasonló stílusúak vagyunk. Ennek köszönhetően a munkakapcsolatunk hamar egy jó barátsággá is alakult. Heni a jelenlegi lakásom megtalálásában is nagyon nagy segítség volt.

— Zsófia, Budapest

Megkönnyítjük a keresést.
Ide fogjuk gyűjteni azokat az ingatlanokat, amiket már megnézett.

Ezután már könnyű lesz kiválasztani az Önhöz legjobban illő ingatlant.
A legjobb módszer a válogatáshoz!
Minden ingatlan mellett található egy icon:

Keresse a szivecskét majd Kattintson rá és ide tesszük a kiválasztott ingatlant.