A Duna House Cégcsoport Magyarország kulcsfontosságú ingatlanpiaci szereplője. Piacvezető ingatlaniroda szám tekintetében, valamint vezető pozíciót tölt be az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is.

A cégcsoporthoz tartozó Hitelcentrum Kft. keres

Pénzügyi szakértő

munkatársat

Csatlakozz szakértő csapatunkhoz: jó választás, nehéz időkben!

Amennyiben:

  • eddig hitelközvetítéssel, pénzügyi konzultációval foglalkoztál
  • úgy érzed, hogy elfogytak az ügyfeleid
  • megemelkedtek a tevékenységgel kacsolatos költségeid
  • erős a szakma iránti elkötelezettséged

... várjuk jelentkezésed!

7 érv, amiért érdemes velünk dolgoznod:

  • országos ingatlan közvetítői háttér, ami minőségi ügyfélszerzésben órási segítségedre lehet
  • országos lefedettség, amely során kiemelt pénzintézeti kapcsolatokkal és versenyképes jutalékkal dolgozhatsz
  • teljeskörű pénzügyi termékpaletta
  • professzionális informatikai háttér
  • folyamatos képzés
  • keresztértékesítési lehetőség, amely még több elégedett ügyfelet és bevételt jelent

Feladatok:

Elsősorban a Duna House franchise-hálózat ügyfelei részére professzionális, független pénzügyi konzultáció - kiemelten hitelügyintézés végzése az alábbi feladatokkal:

  • Az ügyfél számára legmegfelelőbb hitel kiválasztása és a hitelkérelem elindítása
  • A hitelezés folyamatának menedzselése az első ügyféltárgyalástól a folyósításig
  • Ügyfél-elégedettség nyomon követése
  • A hitelekhez kapcsolódó egyéb pénzügyi termékek megkötése
  • A Duna House franchise-hálózat által biztosított ügyfelek kiszolgálása
  • Új ügyfelek szerzése

Elvárások:

  • Értékesítési és vállalkozói szemlélet
  • Pénzügyi/banki/hitelezési területen szerzett tapasztalat
  • Jelzáloghitel értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó, értékesítési és tárgyalási készség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

Amit kínálunk:

  • A Duna House franchise-hálózat által biztosított ügyfélforgalom
  • Kiváló csapat
  • Teljesítményarányos juttatás
  • Szakmai karrierlehetőség

Pozíció területe(i):

  • Bank/biztosítás/tanácsadás
  • Értékesítés/kereskedelem/szolgáltatás értékesítés
  • Pénzügy/Számvitel/Kontrolling/tanácsadás-elemzés

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye, országosan (ahol a Duna House jelen van)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat "Pénzügyi szakértő" jeligére a [email protected] e-mail címre.

Kérdése van? Forduljon hozzánk bizalommal vagy keresse az önhöz legközelebbi irodánkat!

Kérje visszahívásunkat vagy keressen minket az alábbi elérhetőségeken:

06 1 555 2222

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést? Ossza meg ismerőseivel!

Küldje el a bejegyzést e-mailben

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést?
Ossza meg ismerőseivel!

Ügyfeleink mondták

"Teljes mértékben elégedett vagyok Erika (Erdei Erika, Damjanich utca) munkájával. Kedves, udvarias, segítőkész volt az egész eladási procedúra lebonyolítása alatt. Plusz rekord idő alatt adta el az ingatlant. Mindenkinek csak ajánlani tudom, a jövőben is igénybe fogom venni szolgálatait, akár ingatlan vásárlásra, eladásra kerül sor."

— Mária, Budapest

Megkönnyítjük a keresést.
Ide fogjuk gyűjteni azokat az ingatlanokat, amiket már megnézett.

Ezután már könnyű lesz kiválasztani az Önhöz legjobban illő ingatlant.
A legjobb módszer a válogatáshoz!
Minden ingatlan mellett található egy icon:

Keresse a szivecskét majd Kattintson rá és ide tesszük a kiválasztott ingatlant.