Újépítésű ingatlan értékesítési vezető

A Duna House Csoport a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió három országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.

A Duna House Cégcsoport Központi Irodájába keresünk új kollégát

munkakörbe

Feladatok:

  • Újépítésű ingatlanok, projektek értékesítésének szakmai támogatása
  • Hálózat és együttműködő partnerek részére újépítésű ingatlanokkal kapcsolatos oktatások és tájékoztatók megszervezése, értékesítés ösztönzés
  • Az ügyfél / fejlesztő / hálózat kapcsolatok gördülékenységének biztosítása
  • A kapcsolódó információk időbeli eljuttatása a megfelelő feleknek
  • Szervezési és riportolási feladatok megfelelő ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vezetői ambíciók
  • Tárgyalási szintű angol
  • Értékesítés (újépítésű ingatlanpiacon) területen szerzett legalább 4-6 éves vezetői tapasztalat.
  • Több feladat egyidejű menedzselésének képessége
  • Priorizáló és problémamegoldó képesség
  • Döntésképesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • Nagy értékesítési hálózatok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat, kellemes munkahelyi környezet
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát, „Újépítésű ingatlan értékesítési vezető” jeligére a következő e-mail címre: karrier@dh.hu

Önéletrajz feltöltése

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést? Ossza meg ismerőseivel!

Küldje el a bejegyzést e-mailben

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést?
Ossza meg ismerőseivel!

Ügyfeleink mondták

"Teljes mértékben elégedett vagyok Erika (Erdei Erika, Damjanich utca) munkájával. Kedves, udvarias, segítőkész volt az egész eladási procedúra lebonyolítása alatt. Plusz rekord idő alatt adta el az ingatlant. Mindenkinek csak ajánlani tudom, a jövőben is igénybe fogom venni szolgálatait, akár ingatlan vásárlásra, eladásra kerül sor."

— Mária, Budapest

Megkönnyítjük a keresést.
Ide fogjuk gyűjteni azokat az ingatlanokat, amiket már megnézett.

Ezután már könnyű lesz kiválasztani az Önhöz legjobban illő ingatlant.
A legjobb módszer a válogatáshoz!
Minden ingatlan mellett található egy icon:

Keresse a szivecskét majd Kattintson rá és ide tesszük a kiválasztott ingatlant.