Újépítésű ingatlan értékesítési vezető

A Duna House Csoport a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió három országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.

A Duna House Cégcsoport Központi Irodájába keresünk új kollégát

munkakörbe

Feladatok:

  • Újépítésű ingatlanok, projektek értékesítésének szakmai támogatása
  • Hálózat és együttműködő partnerek részére újépítésű ingatlanokkal kapcsolatos oktatások és tájékoztatók megszervezése, értékesítés ösztönzés
  • Az ügyfél / fejlesztő / hálózat kapcsolatok gördülékenységének biztosítása
  • A kapcsolódó információk időbeli eljuttatása a megfelelő feleknek
  • Szervezési és riportolási feladatok megfelelő ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vezetői ambíciók
  • Tárgyalási szintű angol
  • Értékesítés (újépítésű ingatlanpiacon) területen szerzett legalább 4-6 éves vezetői tapasztalat.
  • Több feladat egyidejű menedzselésének képessége
  • Priorizáló és problémamegoldó képesség
  • Döntésképesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • Nagy értékesítési hálózatok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat, kellemes munkahelyi környezet
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát, „Újépítésű ingatlan értékesítési vezető” jeligére a következő e-mail címre: karrier@dh.hu

Önéletrajz feltöltése

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést? Ossza meg ismerőseivel!

Küldje el a bejegyzést e-mailben

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést?
Ossza meg ismerőseivel!

Ügyfeleink mondták

A volt férjemmel közös lakásunk eladása kapcsán ismerkedtem meg Henriettel (Pusztai Henriett, Nagy Lajos király útja). A kapcsolatunk első perctől kezdve közvetlen volt, rögtön megtaláltuk a közös nevezőt, hasonló stílusúak vagyunk. Ennek köszönhetően a munkakapcsolatunk hamar egy jó barátsággá is alakult. Heni a jelenlegi lakásom megtalálásában is nagyon nagy segítség volt.

— Zsófia, Budapest

Megkönnyítjük a keresést.
Ide fogjuk gyűjteni azokat az ingatlanokat, amiket már megnézett.

Ezután már könnyű lesz kiválasztani az Önhöz legjobban illő ingatlant.
A legjobb módszer a válogatáshoz!
Minden ingatlan mellett található egy icon:

Keresse a szivecskét majd Kattintson rá és ide tesszük a kiválasztott ingatlant.