Duna House
Vár a Központ!
A Duna House Csoport
a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió négy országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.
Mutass többet

Back office vezető állás Budapesten

a Duna House Csoport központi irodájában

Munkavégzés helye
Budapest, I. kerület
Munkaidő
Heti 40 óra

Milyen feladataid lesznek?

  • A Credipass Kft. Back Office csapatának tagjaként a csoport adminisztratív feladatainak ellátása, támogatása;
  • Jutalék elszámolással kapcsolatos feladatok elvégzése: jutalék számfejtése, nyilvántartása, jutalékszabályzatok folyamatos aktualizálása, reklamációk kezelése;
  • A társaság szerződött partnereinek teljes körű adminisztratív támogatása;
  • Partneri szerződések kezelése, szerződéskötések, szerződésbontások koordinálása;
  • Rendszertámogatás biztosítása;
  • Partnerek felé történő kommunikáció biztosítása, őket érintő változások kihirdetése;
  • Részvétel a rendszeres riportok, felügyeleti jelentések összeállításában.

Elvárásaink:

  • Főiskolai diploma (pénzügyi/számviteli vagy közgazdasági);
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, proaktivitás;
  • MS Office ezen belül is MS Excel magas szintű ismerete;
  • Nagyfokú precizitás, figyelem, pontosság;
  • Monotonitástűrés;
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség, terhelhetőség;
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Excel makró programozás ismerete;
  • Kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat.

Mit kínálunk?

  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés;
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra;
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod pozíció és bérigény megjelölésével a [email protected]!

További nyitott pozíciók a Duna House Központban