Üdvözöljük újra!

Jelszó emlékeztető

Regisztráció

Hibás email-cím!
Feliratkozás:
Nincs árcsökkent ingatlan!
Nincs keresési előzmény!
Hiteltanácsadó

Duna House Hitel Centrum Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Csatlakozz hiteltanácsadói csapatunkhoz… Jó választás, nehéz időkben!

Amennyiben:

  • eddig hitelközvetítéssel, pénzügyi tanácsadással foglalkoztál
  • úgy érzed, hogy elfogytak az ügyfeleid
  • megemelkedtek a tevékenységgel kacsolatos költségeid
  • erős a szakma iránti elkötelezettséged

... várjuk jelentkezésed!

7 érv, amiért érdemes velünk dolgoznod:

  • piacvezető ingatlan közvetítői háttér, ami minőségi ügyfélszerzésben órási segítségedre lehet
  • országos lefedettség, amely során kiemelt pénzintézeti kapcsolatokkal és versenyképes jutalékkal dolgozhatsz
  • 119 franchise iroda (nem kell fenntartanod saját irodát)
  • teljeskörű pénzügyi termékpaletta
  • professzionális informatikai háttér
  • folyamatos képzés
  • keresztértékesítési lehetőség, amely még több elégedett ügyfelet és bevételt jelent

Feladatok:

Elsősorban a Duna House franchise-hálózat ügyfelei részére professzionális, független pénzügyi tanácsadás - kiemelten hitelügyintézés végzése az alábbi feladatokkal:

  • Az ügyfél számára legmegfelelőbb hitel kiválasztása és a hitelkérelem elindítása
  • A hitelezés folyamatának menedzselése az első ügyféltárgyalástól a folyósításig
  • Ügyfél-elégedettség nyomon követése
  • A hitelekhez kapcsolódó egyéb pénzügyi termékek megkötése
  • A Duna House franchise-hálózat által biztosított ügyfelek kiszolgálása
  • Új ügyfelek szerzése

Elvárások:

  • Értékesítési és vállalkozói szemlélet
  • Pénzügyi/banki/hitelezési területen szerzett tapasztalat
  • Jelzáloghitel értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó, értékesítési és tárgyalási készség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

Amit kínálunk:

  • A Duna House franchise-hálózat által biztosított ügyfélforgalom
  • Kiváló csapat
  • Teljesítményarányos juttatás
  • Szakmai karrierlehetőség

Pozíció területe(i):

  • Bank/biztosítás/tanácsadás
  • Értékesítés/kereskedelem/szolgáltatás értékesítés
  • Pénzügy/Számvitel/Kontrolling/tanácsadás-elemzés

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye, országosan (ahol a Duna House jelen van)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat "Hiteltanácsadó" jeligére a karrier@dh.hu e-mail címre.

Tudta Ön hogy?

...a Duna House Magyarország piacvezető ingatlan- és hitelközvetítő hálózata

Utolsó frissítés dátuma: 2014.08.22.
Impresszum Adatkezelés Jogi nyilatkozat